ביטוח ופיננסים

אינטגרל סוכנות לביטוח מותאמת למשפחות, בעלי עסקים ועסקים. אנחנו ערוכים לתת שרותי רכישת ושירות ביטוח מלא החל בבדיקה, התאמה וליווי של לקוחות בנושאי הביטוח והפיננסים אל מול חברות הביטוח ובתי ההשקעות ,התאמת אישית ומקצועית בהתאם לעיסוק, יכולת והעדפות אישיות וכמו כן טיפול בתביעות מול חברות הביטוח. בתחום הפיננסים תוכלו לקבל טיפול ושירות בכל הנוגע לתיק הביטוח והפנסיוני , בניית מטרות פיננסיות אישיות והתאמת תוכניות השקעה לבעל העסק ומשפחתו.

אחד משלושת המצבים הבאים יקרו בוודאות לכל אדם:

 1. האדם מגיע לגיל פרישה, היכולת הפיזית פוחתת או נפגעת. במקרה כזה רובנו נרצה לשמור על אותה איכות חיים- נסיעות לחו״ל, מסעדות, תמיכה בילדים שכבר אינם ילדים וכיוצ״ב. במידה ולא יצרתם מקורות הכנסה שוטפים: פנסיה, השקעות, עסקים תיאלצו לרדת באיכות החיים.
 2. יכולתו של אדם להשתכר נפגעת. במקרה כזה של פציעה קלה או קשה, זמנית או קבועה צריכה להיות משענת יציבה וחזקה שתאפשר שמירה על איכות החיים ואף שמירה על הבריאות הקיימת או חזרה מהירה לבריאות איתנה במינימום תשומות כלכליות.
 3. מוות בטרם עת. במקרה כזה של פטירה פתאומית חשוב לוודא שהמשפחה לא תיאלץ להתמודד עם קשיים פיננסיים בנוסף לכאב שכרוך באובדן אדם אהוב. בין אם זו אלמנה המטופלת בילדים או ילדים המטופלים באמא.

סוגי ביטוח:

אובדן כושר עבודה:

תאונה או מחלה עלולות לעצור את מרוץ החיים ולגרום, בנוסף לכאב הפיזי והנפשי, להוצאות כספיות גבוהות ולמגבלה גופנית שפוגעת ביכולת לעבוד ולהתפרנס. ביטוח אובדן כושר עבודה מבטיח לך שקט כלכלי באמצעות פיצוי חודשי שישולם לך במקרה של אובדן כושר עבודה ממחלה או תאונה. כך תוכל למנוע ירידה ברמת החיים שלך ושל משפחתך.

ביטוח בריאות פרטי:

ישראלים רבים רוכשים כיום ביטוחי בריאות פרטיים, נוסף על ביטוח הבריאות הממלכתי והמשלים, למקרה שיזדקקו לטיפולים רפואיים מיוחדים, תרופות שאין בסל התרופות, ניתוחים בחו"ל ועוד. רמת הרפואה בישראל היא מהגבוהות בעולם יחד עם זאת קיים צורך בשירותי בריאות שלא נכנסים במסגרת סל הבריאות ועל מנת שנוכל לעמוד בהוצאות אלו אנו זקוקים לביטוח בריאות פרטי. נוסף על כך , ביטוח בריאות פרטי בהרבה מקרים יספק לנו מענה מקצועי זמין ומהיר יותר ממה שיכולנו לקבל במערכת הציבורית.

ביטוח חיים:

מקרה מוות חו"ח עלול להשאיר את קרובייך עם פגיעה כלכלית משמעותית ללא יכולת להתפרנס. התאמת ביטוח חיים למשפחה בהתאם להכנסת משק הבית היא קריטית וחשובה בתכנון הכלכלי.

ביטוח חיים למשכנתא:

התאמת ביטוח חיים בהתאם לגובה המשכנתא היא חובה היום לפי דרישת הבנק בעת לקיחת ההלוואה יחד עם זאת צריך לשים לב למספר פרמטרים ברכישת הביטוח , כגון : מצב רפואי, גובה ההלוואה ותקופת ההלוואה.

ביטוח פנסיוני:

החל משנת 2008 נכנס לתוקפו צו הרחבה לפנסיה חובה וכיום כל מעסיק מחויב לבטח את עובדיו בביטוח פנסיוני הכולל רכיבי אובדן כושר עבודה, מוות וחיסכון לגיל פרישה. לאחרונה גם נכנס חוק פנסיה לעצמאיים מה שמחייב עצמאים להפקיד לפנסיה , כמו כן גלומות גם הטבות מס בחיסכון פנסיוני לעצמאיים.

תפעול פנסיוני:

אנו מעמידים לרשות לקוחות אינטגרל שרותי חשבות שכר ותפעול פנסיוני. על פי חוק, כל בעל עסק חייב לוודא העברת תשלומי הפנסיה בזמן ולוודא שאכן התקבלו ונרשמו כחוק.  התהליך מורכב וכולל לרוב קשר עם מספר גופים ומשווקים פנסיונים במקביל אחת לחודש.   תחלופת עובדים מחמירה את הבעיה והופכת את ביצוע המשימה לארוכה מהנדרש.

מה כולל השרות:

 • רפרנט תפעול פנסיוני אישי למעקב ומתן מענה מקצועי לכל צורכי המעסיק.
 • עדכון איכותי המידע במערכת השכר לצורך ביצוע ניכויים ודיווחים תקינים.
 • דיווח תשלומים פנסיוניים לכל הגופים הפנסיוניים.
 • סליקה כספית מדויקת מופקת ומדווחת.
 • התראה על תקלות למעסיק
 • עדכון שינוי בסטטוס העובדים כגון חל"ת, חל"ד והיעדר שכר.

מוצרים פיננסים:

 1. פוליסות חיסכון:
  בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מעדיפים לוותר על תוכניות החיסכון שמציעים הבנקים, מאחר והריבית המוצעת כמעט ואפסית. הן פשוט הופכות להיות לא רלבנטיות, והכספים הפנויים עוברים לפוליסות חיסכון, לקופות גמל להשקעה או לאמצעי חיסכון אחרים. פוליסת חיסכון, כפי ששמה מעיד עליה, היא תוכנית חיסכון והשקעה מפוקחת ע"י רשות שוק ההון. לעתים היא נקראת גם פוליסה פיננסיתפוליסת חיסכון פיננסי או חיסכון מנוהל. זהו מוצר שמציעות חברות הביטוח, ותוכלו להפקיד לתוכו באופן חודשי סכום קבוע או מעת לעת כהפקדות חד פעמיות. זוהי אחת מהאפשרויות הפתוחות לכלל הציבור המחפש דרך להשקיע את כספיו הפנויים, ליהנות מתשואות נאות תחת ניהול גופי ההשקעה השונים, ולשמור עליו נזיל הניתן למשיכה ללא קנסות או נקודות יציאה, בכל רגע נתון, תוך פיזור השקעות רחב וחיסכון משמעותי בעלויות דמי שמירה, עמלות קנייה ומכירה, אירועי מס ועוד.

 

 1. השקעות אלטרנטיביות:
  עולם ההשקעות המגוון מאפשר כיום השקעה במגוון תוכניות גם מחוץ לשוק ההון אם על ידי קרנות חוב, קרנות חוב נדלן, פלטפורמות להלוואות לעסקים.

שותפים עסקיים:

עסקים עושים בין אנשים.

נשמח להכיר אתכם אצלנו או אצלכם. תשאירו פרטים- אנחנו נעשה את השאר..