אינטגרל משכנתאות

משכנתא חדשה:

עומדים לקנות דירה או בית? מזל טוב! באינטגרל משכנתאות ניסיון מצטבר של עשרות שנים בייעוץ משכנתאות והבנה פיננסית היקפית. צוות המורכב מכלכלנים, אנשי פיננסים וביטוח יוודאו כי תקבלו את ההצעה הטובה ביותר בהתאמה אישית לכם בדרך לבית משלכם.
לרוב, משכנתא חדשה היא המשכנתא הראשונה שלכם. בגלל ששוק המשכנתאות בישראל משתנה ומסתעף כל הזמן, הבנקים למשכנתאות מציעים מגוון מסלולים בעלי מאפיינים שונים, בתנאים, וריביות משתנות. התחייבות משמעותית כמו משכנתא צריך לעשות עם יועץ מקצועי באמת ולא מחבר או בן משפחה ובטח שלא בבנק שמוכר לכם את הכסף.

עסקים עושים בין אנשים.

נשמח להכיר אתכם אצלנו או אצלכם. תשאירו פרטים- אנחנו נעשה את השאר..

אינטגרל משכנתאות מביאה סט כלים ייחודי:

ידע מקצועי

הכרות עמוקה עם עולם המשכנתאות והמימון.

אובייקטיביות

מיקוד בלי פשרות במשכנתא הטובה ביותר בשוק- ריביות, מסלולים, תנאי ההלוואה ומרכיבי ההלוואה כולל חוזה ההלוואה.

אופטימיזציה

התאמה לצרכים שלכם: הכנסות, כושר החזר, סוג הנכס, מטרות המשפחה וצפי שינויים עתידי.

כושר מיקוח

לאינטגרל קשרים הדוקים במערכת הבנקאית. הבסיס לניהול משא ומתן בשמכם הוא הידיעה מה באמת יכול לתת הבנק ועד כמה הוא יכול עוד להתגמש. התפקיד שלנו הוא לסחוט את הלימון עד הקצה ולהביא תא העסקה הטובה ביותר לכם.

מיחזור משכנתא:

משכנתא היא הלוואה לטווח ארוך. הבית שלכם משמש כבטוחה לבנק לאורך 22 שנה בממוצע. אבל מה קורה כשערך הנכס משתנה? כששוק המשכנתאות מציע התנאים טובים יותר? או כשהמצב הפיננסי שלכם משתנה לטובה או לרעה?
היות ויעברו שנים רבות מרגע לקיחת המשכנתא ועד לסיומה- שינויים כאלו בפועל קורים לכולם. יש לכם משכנתא? יכול להיות שאפשר לעדכן אותה בתהליך פשוט – ולחסוך כסף גדול!

מיחזור משכנתא באינטגרל משכנתאות הוא החלפה של המשכנתא שיש לכם במשכנתא טובה יותר. הכדאיות במיחזור משכנתא אינה רק בפערי הריביות כמו שנהוג לחשוב אלא כוללים בחינה של משמעויות המיחזור: עלויות פירעון מוקדם, ריביות עכשוויות, כושר החזר, הלוואות נוספות בתיק האשראי של המשפחה ועוד.

משכנתא חוץ בנקאית:

אינטגרל משכנתאות מגייסת אשראי כנגד נכסי נדל״ן במקרים בהם הבנקים נמנעים לתת משכנתא. הסיבות לסירוב יכולות להיות- BDI שלילי, כושר החזר או סוג הנכס. כול עוד יש לכם בטוחה נדל״נית ויש לכם צורך באשראי- משכנתא חוץ בנקאית עדיפה על הלוואה לכל מטרה.

משכנתא הפוכה:

משכנתא הפוכה זו הלוואה לכל מטרה שמיועדת לבני 60 ומעלה, ללא החזרים חודשיים. למעשה, הלווה מעמיד את ביתו כבטוחה עבור הבנק ומקבל הלוואה לכל מטרה בתמורה לשעבוד הנכס שלו. לאחר בדיקת שוויו נכס של הבנק המלווה, תאושר הלוואה לפי גבול הנקבע על ידי הבנק.

מסלולי המשכנתא ההפוכה מתאימים למי שהגיע לגיל מבוגר, ברשותו נכס נדלנ״י ושנמצא בקושי תזרימי עקב פנסיה נמוכה, הוצאות בריאות גבוהות או כל מעמסה פיננסית אחרת. שימוש במשכנתא הפוכה יכול לשמור על רמת חיים טובה, לסייע לילדים, או להנות יותר מהחיים.

משכנתא לנכסים מסחריים:

רובנו מכירים משכנתאות למשפחות ולמגורים. היום גם הגופים הפיננסים הגדולים ביותר מאפשרים מסלולים עבור משכנתא למשרד, משכנתא לחנות או לנכס המשמש את העסק.
משכנתאות לנדל״ן מסחרי התפתח כפתרון למשקיעים המעדיפים נכסי נדל״ן מסחרי לעיתים לשימוש עצמי שלהם לדוגמה: בעל נגרייה המעדיף לקנות את המבנה בו הוא מייצר במקום לשלם שכירות גבוהה.
במקרה כזה, הבנקים מציעים מסלולים ייעודיים לרוכשי נכס מסחרי, ויש מספר אפשרויות ופתרונות מימון לרכישת נכס מסחרי כאפיק השקעה או לצרכי העסק.

  • הלוואה מסחרית (כנגד שעבוד הנכס ו/או בטוחות נוספות)
  • שיעורי מימון של עד 70% ולתקופות של עד 15 שנים.

עסקים עושים בין אנשים.

נשמח להכיר אתכם אצלנו או אצלכם. תשאירו פרטים- אנחנו נעשה את השאר..