אודות אינטגרל

אינטגרל המרכז הפיננסי לעסקים הוא מרכז שרות מקצועי ומגוון עבור עסקים ובעלי עסקים. לאינטגרל צוות אנשי מקצוע מנוסים בתחומי המימון העסקי, אשראי בנקאי וחוץ – בנקאי, ביטוח ופיננסים, השקעות ונדל״ן. החברה הוקמה על ידי גלעד ביטנסקי (כלכלן) ורוני סולומון (מהנדס תעשייה וניהול) לאחר יותר מ-10 שנים של ניסיון בעולם המימון והאשראי העסקי והפרטי.

״הגענו למסקנה שיש צורך אמיתי של בעלי עסקים במקום אחד שיאגד שרותים פיננסים וישים את העסק של הלקוח במרכז. כמו שמשפחות עתירות הון נעזרות בפמילי אופיס ולא פועלות מול 4 אנשי מקצוע שונים, כך גם אינטגרל תאפשר לבעלי עסקים לאגד כמה שרותים פיננסים במקום אחד כדי לתת פתרון אינטגרלי החל במימון ואשראי, מימון נדל״ני ועד ביטוח פנסיה - בעלי עסקים צריכים לראות את התמונה המלאה והכוללת כדי לנהל סיכונים ולהצמיח את העסק״.

״איתנו בעלי עסקים יכולים להסביר את עצמם פעם אחת במקום אחד ולקבל מענה מקיף לצרכים שלהם. הייחוד שלנו הוא ביכולת לצפות מראש את כלל הצרכים והקשיים העתידיים של הלקוח שלנו ולאפשר לו להיות עסוק בטיפוח העסק שלו בראייה של רפואה מונעת ולא של רפואה דחופה״.

"אני נתקל בהרבה בעלי עסקים עם פערי ביטוח משמעותיים בין הכנסתם בפועל לבין הכיסוי הביטוחי. הפער המסוכן הזה יכול להוביל למכה משמעותית גם לעסק ולעובדים שמתפרנסים בו וגם לבעל העסק ולמשפחתו. במקביל, הרגולציה הוחמרה ונוספו חובות ודרישות ממעסיקים כלפי עובדים בכל הנוגע לביטוח פנסיוני. באינטגרל אנחנו מותאמים לבעלי עסקים בשני ערוצים- ניהול שוטף של צרכי הביטוח של העסק ותפירת חליפת ביטוח מדויקת לבעל העסק עצמו. "

צוות אינטגרל

גלעד ביטנסקי

מנכ"ל החברה

כלכלן, יועץ מימון בכיר

רוני סולומון

מנהל שיווק

יועץ מימון בכיר

יהונתן דגן

מנהל מחלקת ייעוץ

כלכלן
B.A ניהול
M.A במשפטים

בר קלפה

כלכלן

B.A. מנהל עסקים
עם התמחות במימון ושוק ההון

 

דוד לחמי

יועץ משכנתאות

ליאור ספיבק

מנהל אדמיניסטרטיבי

עסקים עושים בין אנשים.

נשמח להכיר אתכם אצלנו או אצלכם. תשאירו פרטים- אנחנו נעשה את השאר..